вівторок, 18 вересня 2018 р.

Виставка-спогад
Великий гуманіст, мислитель,
педагог Василь Сухомлинський

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від Дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.
Праця та творчий спадок В. О. Сухомлинського поширені не лише в Україні, а й за її межами, у зв’язку з чим передбачається відзначення цієї дати не лише на державному рівні, а й на міжнародному. Так, Комісія ЮНЕСКО по відзначенню Пам’ятних дат прийняла від Національної комісії України необхідні документи про відзначення цієї дати на своєму рівні, Національна академія педагогічних наук також долучилася до підготовки ювілейних заходів і направила документи про відзначення 100-річчя на розгляд у Комітет Верховної ради України  з науки і освіти. Творчість та педагогічну спадщину славетного педагога-гуманіста, педагога-практика ХХ століття важко переоцінити.
Образ учителя в сучасних умовах зазнає значної трансформації і знаходиться в залежності від соціально-культурних змін, що відбуваються в суспільстві. Гуманістичні ідеї Сухомлинського – це ідеї майбутнього.
Педагогічні надбання Василя Олександровича з кожним роком привертають все більшу увагу науковців як у нашій країні, так і за кордоном.
Саме тому, у бібліотеці фінансово-економічного коледжа діє виставка-спогад
до 100-річчя від Дня народження Василя Сухомлинсього:
“Великий гуманіст, мислитель, педагог Василь Сухомлинський”.

Немає коментарів:

Дописати коментар